2013-01-25 23:45:33
Φωτογραφία για ΤΙ ΛΕΝΕ ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΜΕ ΓΙΑ ΤΑ... ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΠΛΑΚ ΑΟΥΤ
Πάνω που πήγαν να το πιστέψουν οι "πράσινοι", άλλη μια φάπα ήρθε να ακουστεί δυνατά μέσα στο ίδιο τους το "σπίτι" και να πονέσει ακόμα περισσότερο!

Ο Παναθηναϊκός περιόρισε την Ρεάλ στους 58 πόντους, αλλά δεν κατάφερε να πετύχει 59 και ηττήθηκε στο κατάμεστο ΟΑΚΑ (54-58)!

Στα τελευταία λεπτά του αγώνα ο Παναθηναϊκός δεν πέτυχε πόντο και συνολικά στο δεύτερο μέρος σκόραρε 17 μόλις πόντους!

Ας δούμε πως... αντιμετώπισαν, ενόψει των αγώνων που ακολουθούν με τον Ολυμπιακό, τη νέα ήττα τα "πράσινα" ΜΜΕ:

leoforos.gr:

Οι 5 μόλις πόντοι στο τελευταίο δεκάλεπτο, οδήγησαν τον Παναθηναϊκό στην ήττα (58-54) από την Ρεάλ.

prasinanea.gr:

Με την μπάλα να μην του κάνει το χατήρι ο Παναθηναϊκός ηττήθηκε με 58-54 από τη Ρεάλ Μαδρίτης παρά το γεγονός ότι στη μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα οι πράσινοι ήταν μπροστά στο σκορ.