2012-06-15 16:29:00
Φωτογραφία για Γαλλία και Αγγλία καλούνται να αποφύγουν τις παγίδες!
Ο Αντρέα Πίρλο έκανε το 1-0 στον αγώνα της Ιταλίας με την Κροατία και πλήρωσε στην Betfair μέχρι και σε απόδοση 23.00 για να είναι αυτός ο πρώτος σκόρερ! Το γκολ του όμως δεν ήταν αρκετό για τους «ατζούρι», με την ισοφάριση του Μάντζουκιτς να δίνει το πολύ καλό 25.00 στο στοίχημα του Ημίχρονο/Τελικό!

Το 1-1 ταιριάστηκε ως τελικό σκορ σε απόδοση 8.00, ενώ η ισοπαλία έφτασε μέχρι και το 5.50. Όσο για τον νικητή ημιχρόνου, η επικράτηση της Ιταλίας ανταλλάχτηκε στο 6.80, με το 1-0 να πληρώνει στο 6.20!

Στο άλλο ματς του ομίλου, η Ισπανία έφτασε εύκολα στην επικράτηση συντρίβοντας την Ιρλανδία με 4-0. Το ενδεχόμενο να σκοράρει πρώτος ο Τόρες και παράλληλα να κερδίσουν οι Ίβηρες με αυτό το σκορ έφτασε στην Betfair μέχρι και το 42.00!

Σήμερα πέφτει η αυλαία της δεύτερης αγωνιστικής, με την Ουκρανία να υποδέχεται τους Γάλλους. Οι «τρικολόρ» είναι το φαβορί σε απόδοση 2.06, την ώρα που ο «άσσος» ανταλλάσσεται στο 4.60. Αρκετά καλά πληρώνει το Over 2.5 το οποίο φτάνει στο 2.28!

Όσο για το Σουηδία-Αγγλία, η επικράτηση των Σκανδιναβών ανταλλάσσεται στο 3.55, ενώ η ομάδα του Χόντγκσον πληρώνει στην Betfair σε απόδοση 2.32.

Επισκεφθείτε το www.betfair.com και περιηγηθείτε στις πάρα πολλές αγορές των σημερινών αγώνων του Euro 2012! Επίσης για την πληρέστερη ενημέρωση στα μεγάλα σπορ, μπορείτε να μπείτε στο http://stoixima.betfair.com/ !