2012-12-11 14:16:23
Φωτογραφία για ΚΑΖΑΖΗΣ : ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗ ΝΙΚΗ ΣΤΗ ΣΟΦΙΑ
Ο Ολυμπιακός αγωνίζεται αύριο (18:00) στο κλειστό «Hristo Botev» στον επαναληπτικό αγώνα με τη Λέφσκι για τη φάση των «32» του CEV Challenge Cup.

Οι ερυθρόλευκοι είναι αποφασισμένοι να επιστρέψουν με την πρόκριση στις αποσκευές τους και μάλιστα, χωρίς να μπουν στη διαδικασία του «χρυσού σετ».

«Μας περιμένει μία πολύ δύσκολη δοκιμασία και ένα πολύ σκληρό παιχνίδι, μέσα σε μία καυτή έδρα» ήταν τα λόγια του Δημήτρη Καζάζη στο www.olympiacos.org όταν κλήθηκε να χαρακτηρίσει το παιχνίδι με τη βουλγαρική ομάδα και συμπλήρωσε:

Κλείσε ραντεβού στο doctoranytime.gr με το γιατρό της επιλογής σου, δωρεάν! Πάτησε εδώ    και κάνε LIKE στο Facebook!

«Αγωνιστικά και ψυχολογικά είμαστε έτοιμοι για την πρόκληση που αποτελεί η συγκεκριμένη αναμέτρηση. Έχουμε έρθει στη Σόφια με στόχο τη νίκη. Το άγχος θα το έχουν οι γηπεδούχοι καθώς μόνο η νίκη τους δίνει τη δεύτερη ευκαιρία του «χρυσού» σετ».